Logo

O firmě

Akciová společnost ICS Identifikační systémy, a.s. byla založena 27.11.1991 jako jedna z třinácti  evropských společností sdružených pod ICS International AG. V té době byl na našem trhu čárový kód ještě v plenkách a hlavním úkolem bylo zajišťovat především dodávky termo-transfer tiskáren a on-line snímačů čárového kódu. My jsme se orientovali na dodávky tiskáren ZEBRA a snímačů Metrologic a Welch Allyn.

Díky spolupráci se zahraničními partnery (společnostmi ICS) jsme mohli od samého počátku nabízet i komfortní SW pro návrh a tisk etiket na zmíněných tiskárnách. Prodej programovatelných terminálů a zakázkových softwarových aplikací však tehdy tvořil jen malou část našich zakázek.

Jak šel čas, naše služby se rozšiřovaly a úměrně s tím také počet zaměstnanců. Postupně jsme svůj záběr rozšiřovali a stále více jsme se zaměřovali na řešení aplikací čárového kódu pomocí mobilních terminálů včetně tvorby zákaznického SW, na celková řešení skladů, prodejen apod. K takovému typu činností patří řešení logistiky, návrhy celých systémů, poradenství a vlastní realizace těchto systémů. Posledním významným rozšířením našich aktivit jsou dodávky RF sítí včetně veškerého zabezpečení.

Zmíněná řešení obvykle měla jeden společný rys. Při návrhu i realizaci jsme spolupracovali s tvůrci IS u každého zákazníka (pochopitelně pokud už takový IS existoval a pokud byli tito tvůrci dostupní). Každý IS má však své přednosti a svá omezení. Ne vždy může být stávající systém účelně propojen se systémem čárového kódu. Proto jsme začali nabízet i nezávislá komplexní řešení, a to nejen zakázkových - na míru, ale i opakujících se, standardních řešení (samozřejmě s možností operativních úprav), protože s rostoucí dynamikou trhu je nezbytné minimalizovat dobu realizace. Ke standardním systémům jsme spěli postupně a vycházeli jsme při tom  z obvyklých požadavků zákazníků. Dnes je tedy naším hlavním cílem vedle zákaznických řešení nabízet zákazníkům správně vybraná standardní řešení, jež se co nejvíce blíží konkrétním potřebám.

V současnosti patří k našim nejvýznamnějším standardním produktům programy ProBaze MAJETEK, ProBaze ODPADY, ProBaze SKLAD a ProBaze REVIZE a jejich dílčí moduly včetně návazných aplikací provozovaných v mobilních terminálech, jimiž se pořizují data přímo v terénu.

Věříme, že na našich stránkách naleznete vše, co hledáte. Pokud ne,  kontaktujte nás, prosím,  společně jistě najdeme řešení. 

 

  • Poradenství (včetně EAN13 a EAN128), studie, návrhy, analýzy, oponentury
  • Aplikační zakázkový SW, balíkový SW třetích výrobců
  • Snímače čárových kódů, přenosné datové a RF terminály
  • Tiskárny etiket čárových kódů, spotřební materiál, tisk na zakázku, kontrola čárových kódů
  • RF sítě
  • Servis